

wo 10 mrt.
|Online evenement
SPRANKEL - Tommie Niessen en Loes Wouterson
Op de eerste SPRANKEL zijn Tommie Niessen en Loes Wouterson uitgenodigd in de bibliotheek Amstelland. Ze spreken op humoristische wijze over hun boek Kastanjehoven, gebaseerd op de belevenissen van de populairste verpleegkundige van Nederland. Voor de lezers van Hendrik Groen. Online evenement.

Tijd & Locatie
10 mrt. 2021 19:30 – 20:15
Online evenement
Boekpresentatie Zondebok
Het Amstelveens Boekenfeest en de Bibliotheek Amstelland organiseren dit jaar drie evenementen onder de naam SPRANKEL. Het eerste (online) evenement vindt plaatst op woensdag 10 maart in de Bibliotheek Amstelland. Tommie Niessen en Loes Wouterson gaan met elkaar op humoristische wijze in gesprek over zijn ervaring in de zorg, opgetekend in hun boek Kastanjehove. Kastanjehove is een heerlijke, ontroerende en humoristische roman, gebaseerd op de ervaringen van Tommie Niessen en geschreven door Loes Wouterson.
Lokale ervaringsdeskundige Antoinette Nguyen van Amstelring zal haar ervaring toevoegen en deelnemen aan het gesprek. Aanmelden kan hier.
Tickets
Prijs
Aantal
Totaal
SPRANKEL - Tommie en Loes
€ 0,00
Tommie Niessen en Loes Wouterson gaan met elkaar op humoristische wijze in gesprek over zijn ervaring in de zorg, opgetekend in hun boek Kastanjehove.
€ 0,00
0€ 0,00
Totaal
€ 0,00